Сериалы онлайн
Турецкие и Русские сериалы онлайн
Турецкие сериалы 2020 года.
Сериалы, турция, 2020.

 


Ora News Lajme

Edicioni I Lajmeve Tv Klan 30 Maj 2020, Ora 15:30 Lajme - News Edicioni I Lajmeve Tv Klan 30 Maj 2020, Ora 15:30 Lajme - News
Просмотры : 10 964 Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30, data 30 Maj 2020 #TvKlan. ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Ora News - Korçë, Përlasje E Fortë Mes Dy Makinave, Njëra Përfundon Në Magazinën E Një Shtëpie Ora News - Korçë, Përlasje E Fortë Mes Dy Makinave, Njëra Përfundon Në Magazinën E Një Shtëpie
Просмотры : 134 tvora #rtvoranews Një përplasje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Një automjet i tipit “Rav4” ka tejkaluar ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Nis Mbledhja E Këshillit Politik Për "Zgjedhoren", Mbërrijnë Bashkëkryetarët Ora News - Nis Mbledhja E Këshillit Politik Për "Zgjedhoren", Mbërrijnë Bashkëkryetarët
Просмотры : 92 tvora #rtvoranews Takimi i sotëm i Këshillit Politik për reformën zgjedhore, i cili u shty me 2 orë, ka nisur tashmë. Të parët që janë ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Edicioni I Lajmeve Tv Klan 28 Maj 2020, Ora 19:30 Lajme - News Edicioni I Lajmeve Tv Klan 28 Maj 2020, Ora 19:30 Lajme - News
Просмотры : 4 685 Lajme, #edicioniinformativ ora 19:30, data 28 Maj 2020 #TvKlan. ...Новинка    от : RTV KLAN.
 Смотреть
Edicioni Informativ I Orës 20:00 - 30 Maj 2020 Edicioni Informativ I Orës 20:00 - 30 Maj 2020
Просмотры : 6 713 oranews #rtvora #news #albanianews #lajme #lajmeshqip Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on ...Новинка    от : Ora News Emisione.
 Смотреть
Ora News - Lufta Mes Bandave Shkakton 2 Viktima Në Kurbin Ora News - Lufta Mes Bandave Shkakton 2 Viktima Në Kurbin
Просмотры : 1 090 tvora #rtvoranews Ka shkuar në dy numri i personave të vdekur në atentatin e ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Kurbin. Ngjarja ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Skandali Në Tiranë, 65-vjeçarin Përdhunon Të Miturën Dhe Ua Jep Videon Adoleshentëve Ora News - Skandali Në Tiranë, 65-vjeçarin Përdhunon Të Miturën Dhe Ua Jep Videon Adoleshentëve
Просмотры : 2 983 tvora #rtvoranews Policia e Tiranës ka zbuluar një skandal seksual në kryeqytet, duke vënë në pranga katër persona me akuzën ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Veliaj Nis Hakmarrjen Ora News - Veliaj Nis Hakmarrjen
Просмотры : 6 165 tvora #rtvoranews Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka nisur hakmarrjen ndaj presidentit të Yldon Media Group zotit Ylli Ndroqi.Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News- Garda Merr Në Mbrojtje Veliajn, Kryebashkiaku Lë Biçikletën Dhe Lëviz Me Eskortë Ora News- Garda Merr Në Mbrojtje Veliajn, Kryebashkiaku Lë Biçikletën Dhe Lëviz Me Eskortë
Просмотры : 21 245 tvora #rtvoranews Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, kryetari i Bashkisë së Tiranës ka nisur të lëvizë në mbrojtjen e Gardës.Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Aksident Në Aksin Levan-Tepelenë, Automjeti Përplas Për Vdekje Motoristin Ora News - Aksident Në Aksin Levan-Tepelenë, Automjeti Përplas Për Vdekje Motoristin
Просмотры : 1 997 tvora #rtvoranews Një aksident i rëndë u regjistrua pasditen e kësaj të shtune në aksin Levan-Tepelenë pranë vendit të quajtur ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Shkon Në 2 Numri I Viktimave Nga Atentati Në Kurbin, Humb Jetën 53-vjeçari Ora News - Shkon Në 2 Numri I Viktimave Nga Atentati Në Kurbin, Humb Jetën 53-vjeçari
Просмотры : 382 tvora #rtvoranews Ka shkuar në 2 numri i viktimave nga atentati i ndodhur mbrëmjen e djeshme (30 maj) në Kurbin. Shtetasi që ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
LIVE/ Edicioni Informativ I Orës 09:00 - 31 Maj 2020 LIVE/ Edicioni Informativ I Orës 09:00 - 31 Maj 2020
Просмотры : 2 496 tvora #rtvoranews Për më shumë lexoni në: Follow TV Ora dhe RTV Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for ...Новинка    от : Ora News Emisione.
 Смотреть
Ora News - Gjendet Trupi I Pajetë I Një 65-vjeçari Që Punonte Roje Në Himarë Ora News - Gjendet Trupi I Pajetë I Një 65-vjeçari Që Punonte Roje Në Himarë
Просмотры : 71 tvora #rtvoranews Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën fshatrave Kuç dhe Qeparo, Himarë. Në një zonë të ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News-Shtyhet Për Në Orën 19:00 Mbledhja E Këshillit Politik Për Zgjedhoren Ora News-Shtyhet Për Në Orën 19:00 Mbledhja E Këshillit Politik Për Zgjedhoren
Просмотры : Нет tvora #rtvoranews Takimi i sotëm i Këshillit Politik për reformën zgjedhore është shtyrë për në orën 19:00. Sot është afati i fundit ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Tashmë Dhe Një Tjetër Paketë Ndihme, Bankat Do Të Financojnë Edhe Për Kapital Qarkullues Ora News - Tashmë Dhe Një Tjetër Paketë Ndihme, Bankat Do Të Financojnë Edhe Për Kapital Qarkullues
Просмотры : Нет tvora #rtvoranews Pas kredisë sovrane për përballimin e pagave prej bizneseve të dëmtuara nga situata e koronavirus, tashmë ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Qershi Plot Por S’ka Kush Ti Blejë Ora News - Qershi Plot Por S’ka Kush Ti Blejë
Просмотры : 4 830 tvora #rtvoranews Ky është problem madhor që kanë fermerët e Godolesh të Elbasanit. Këtë vit është vënë re një superprodhim i ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Nesër Bie "gongu", Rinisin Negociatat PD-PS Për Futjen E Teknologjisë Në Zgjedhje Ora News - Nesër Bie "gongu", Rinisin Negociatat PD-PS Për Futjen E Teknologjisë Në Zgjedhje
Просмотры : 138 tvora #rtvoranews Për reformën zgjedhore në Shqipëri ka nisur numërimi mbrapsht. Nesër është afati për të cilin palët janë ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News - Policët E Veliajt Grushta Në Sy Të Gruas Shtatzënë, Më Pas I Dhanë 2 Mijë Lekë Ora News - Policët E Veliajt Grushta Në Sy Të Gruas Shtatzënë, Më Pas I Dhanë 2 Mijë Lekë
Просмотры : 4 737 tvora #rtvoranews Ora News sjell dëshminë e pjesëtarit të komunitetit rom, Hekuran Shaqiri i cili u dhunua nga dy policë ...Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Tërmeti Live Në Studion E Lajmeve Në Ora News Dhe Emisionin "Tempora" Tërmeti Live Në Studion E Lajmeve Në Ora News Dhe Emisionin "Tempora"
Просмотры : 273 706 tvora #rtvoranews Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në ...    от : Ora News Lajme.
 Смотреть
Ora News -Veliaj Tender Të Dyshimtë Për Parkun Rinia, 7 Kompani U Skualifikuan, Nuk Kishin Kopshtarë Ora News -Veliaj Tender Të Dyshimtë Për Parkun Rinia, 7 Kompani U Skualifikuan, Nuk Kishin Kopshtarë
Просмотры : 74 tvora #rtvoranews Open data ka ndezur sinjalin e kuq sa i përket tenderit 1 miliardë lekësh për rehabilitimin e parkut Rinia.Новинка    от : Ora News Lajme.
 Смотреть